Tehničko lice za održavanje

jul 28, 2023

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
  • Potrebno iskustvo
    1-3 godine
  • Broj telefona za prijave
    381666049067
  • Potreban CV uz prijavu
    Da
  • Obezbeđen smeštaj
    Ne
  • Obezbeđen obrok
    Da
  • Grad
    Budva

Opis posla

Tehničko lice za održavanje (1 izvršilac)

Opis poslova:
• Organizuje i kontroliše rad i poslovanje u okviru objekta;
• Stara se o efikasnosti i produktivnosti rada zaposlenih kojima rukovodi;
• Organizuje smenski rad, stara se o sproveđenju plana godišnjeg odmora;
• Odgovoran je za optimalno sprovođenje svih poslova u svojoj nadležnosti;
• Vodi evidencije o troškovima tržnog centra i predlaže načine za smanjenje istih;
• Odgovoran je za dobre poslovne odnose sa zakupcima lokala;
• Odgovara za stanje inventara i osnovnih sredstava u delokrugu rada;
• Odgovoran je za higijenu svih prostora u objektu, a naročito toaleta i liftova;
• Odogovoran je za rad tima kojim rukovodi, kao i kvaitet obavljenog posla;
• Koordinira redovne servise liftova, pokretnih stepenica, kao i angažovanje ekipa potrebnih za čišćenje i redovno održavanje istih;
• Odgovoran je za redovnu kontrolu i atestiranost pp aparata;
• Odgovoran je za nesmetano funkcionisanje uređaja za klimatizaciju, kao i njihovo redovno i vanredno servisiranje;
• Sarađuje sa eksternim partnerima po pitanju održavanja i bezbednosti svih površina tržnog centra, uključujići i parking;
• Obavlja i druge poslove iz svog delokruga po nalogu poslodavca odnosno neposrednog rukovodioca.
Uslovi:
• Prethodno radno iskustvo od 3 godine na istim ili sličnim poslovima;
• Viša ili visoka stručna sprema- mašinska ili elektrotehnička struka;
• Komunikativnost, proaktvinost, odgovornost, pedantnnost u radu;
• Vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač;
• Poznavanje engleskog jezika- minimum srednji nivo poznavanja.

Foto