Pomoćni radnici u kuhinji

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
    mart 18, 2024
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
    jun 16, 2024
  • Potrebno iskustvo
    Bez iskustva
  • Obezbeđen smeštaj
    Da
  • Obezbeđen obrok
    Da
  • Grad
    Tivat

Opis posla

• Pomaže kuvarima oko spremanja jela, povrća, voća i drugog, a samostalno čisti i priprema ribu,supe, čorbe, jednosatvna jela, variva, rezance za supu, razne salate i sendviče;
• Rukuje sa inventarom i kuhinjskim mašinama;
• Održava čistoću kuhinjskog pribora, hladnjače frižidera i obavlja sve druge poslove po nalogu kuvara, odnosno šefa kuhinje ili pomoćnika.
• Neposredno je odgovoran za pravilno i racionalno korišćenje osnovnih sredstava,sitnog inventara i materijala;
• Neposredno je odgovoran za učinjenu materijalnu štetu, koja nastane njegovim nehatom ili nemarnim radom;
• Neposredno je odgovoran šefu kuhinje , odnosno pomoćniku šefa kuhinje.

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS?

• Urednost, spremnost na rad
• Energičnost i efikasnost.

Posebni uslovi:
– Obezbeđen jedan obrok u toku
– Obezbeđen smeštaj