Kuvar u konobi

avgust 3, 2023

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
  • Potrebno iskustvo
    3-5 godina
  • Grad
    Herceg Novi

Opis posla

Firmi Krušo iz Herceg Novog hitno potreban

Kuvar u konobi Krušo

Uslovi:

– VKV/KV kuvar ili prekvalifikovani kuvar
– radno iskustvo u trajanju od najmanje 3-5 godina
– radna disciplina, odgovornost, komunikativnost, spremnost na timski rad

Opis:

– poznavanje mediteranske i nacionalne kuhinje
– samostalno pripremanje svih vrsta jela
– primena normativa i racionalne upotrebe sirovina
– vođenje računa o higijenskoj i sanitarnoj ispravnosti namirnica, pribora i sredstava rada

Nudimo:

– puno radno vreme
– atraktivnu zaradu u dogovoru sa poslodavcem
– redovnu isplatu mesečne zarade
– obezbeđen smeštaj
– obezbeđena hrana

Napomena: Svi kandidati koji ne poseduju državljanstvo Crne Gore dužni su za potrebe zasnivanja radnog odnosa da obezbede sledeća dokumenta:

– Pasoš
– Radna knjižica
– Uverenje iz MUP-a o neosuđivanosti/nekažnjavanosti prema mestu prebivališta
– Fotokopija diplome o završenoj stručnoj spremi

Kandidati koji su zainteresovani za rad u našem timu, Vašu radnu biografiju / CV možete dostaviti elektronskim putem na e-mail adresu: krusozona@t-com.me

Bliže informacije mogu se dobiti na kontakt telefon +382 69 030 535

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglašivač oglasne poruke Partners&Orka!