Kuvar/ica

јул 11, 2024

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
    октобар 9, 2024
  • Potrebno iskustvo
    1-3 godine
  • Potreban CV uz prijavu
    Da
  • Grad
    Beograd

Opis posla

MaxBet grupacija se već 30 godina bavi priređivanjem igara na sreću. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 400 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Severne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2800 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam je potreban:

KUVAR/ICA

Nudimo:
• Stabilno i pozitivno radno okruženje
• Mogućnost napredovanja
• Redovnu zaradu i ostvarenje bonusa
• Razni benefiti

Opis posla:

• Izrada i priprema svih vrsta toplih i hladnih jela u skladu sa tehnologijom pripremanja i normativima, kao i aranžiranje gotovog jela
• Skladištenje i čuvanje sirovina
• Briga o namirnicama, sirovinama i priprema jela
• Učestvovanje u mesečnim popisima
• Odabir namirnica za pripremanje jela
• Briga o ličnoj higijeni, kao i o higijeni sredstava i prostora

Uslovi za kandidate:

• Minimum III stepen stručne spreme
• Poželjno radno iskustvo od najmanje 1 godine na poziciji kuvara
• Poznavanje procesa rada i usluga iz oblasti ugostiteljstva
• Sanitarna knjižica

Foto