Konobar

maj 3, 2023

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
    maj 3, 2023
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
  • Potrebno iskustvo
    1-3 godine
  • Broj telefona za prijave
    38267258731
  • Potreban CV uz prijavu
    Da
  • Obezbeđen smeštaj
    Da
  • Obezbeđen obrok
    Da
  • Grad
    Petrovac

Opis posla

Opis posla:

Odlično poznavanje jelovnika i vinske karte hotela;
Ljubaznost u usluživanju kao i staranje o satisfakciji i komforu gostiju radi postizanja što kvalitetnije usluge i rezultata;
Vođenje računa o čistoći inventara restorana;
Vođenje računa o ličnoj higijeni i urednosti;
Savetuje svog nadređenog ili menadžera o eventualnim poboljšanjima i ukazivanje na eventualne probleme;
Pospješuje komunikaciju kuhinje i restorana/banketa.

Uslovi posla:

SSS iz oblasti ugostiteljstva;
Odlično znanje engleskog jezika. Poželjno je znanje još jednog stranog jezika;
Minimum 2 godine radnog iskustva u luksuznim restoranima ili hotelima.

Zaposlenje tokom cijele godine.

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: hr@amihotel.me