Pica majstor

mart 18, 2024

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
    jun 16, 2024
  • Potrebno iskustvo
    1-3 godine
  • Obezbeđen smeštaj
    Da
  • Obezbeđen obrok
    Da
  • Grad
    Tivat

Opis posla

• Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
• Pravovremeno i kvalitetno izvršavanje poslova i zadataka u svojoj smjeni;
• Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svojoj jedinici;
• Daje instrukcije pomoćnim kuvarima;
• Učestvuje u pripremi kuhinje za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, priručna skladišta, rashladne uređaje, i sl.);
• Priprema i peče pizzu, po narudžbi gosta u pansionskom restoranu;
• Obavlja svu potrebnu pripremu za pravljenje pizze;
• Pazi da pripremljeni obroci odgovaraju standardima;
• U pripremi hrane primjenjuje dogovorene mjere i propise, kako je predviđeno u receptima, uputstvima za proizvodnju i jelovnicima;
• Održava ličnu urednost i čistoću, te urednost i čistoću kuhinje i kuhinjske opreme;
• Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu šefa smjene i šefa kuhinje.

USLOVI:
• Prethodno radno iskustvo do minimum godinu dana;
• Poznavanje mediteranske, balkanske, italijanske i španske kuhinje;
• Poznavanje engleskog jezika.

Posebni uslovi:
– Obezbeđen jedan obrok u toku
– Obezbeđen smeštaj