Voditelj restorana (m/ž)

april 26, 2024
1.120 / mesečno

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Plata
  • Rok za prijave do
    avgust 4, 2024
  • Potrebno iskustvo
    3-5 godina
  • Potreban CV uz prijavu
    Da
  • Obezbeđen smeštaj
    Da
  • Obezbeđen obrok
    Da
  • Grad
    Novi Vinodolski

Opis posla

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

-SSS/VŠS; smjer – konobar, hotelijersko-turistički i sl.
-Minimalno tri godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama u F&B
-razvijene vještine (govorne) komunikacije i prodaje ugostiteljskih proizvoda
-poznavanje zakonske regulative iz područja rada
-sudjelovanje u procesu rada i rukovođenje osobljem
-organizacija cjelokupnog poslovanja restorana i bara, nadzor te usklađivanje istog po potrebi edukacija i trening osoblja, provjera stečenih znanja
-samostalnost u radu i donošenju odluka
-sposobnost za timski rad
-fleksibilnost radnog vremena
-sposobnost pripreme i kontrole kvalitete svih jela i pića iz ponude
-kontrola zaliha, nabava i skladištenje namirnica, pića i potrošnih materijala za rad
-organizacija rada i vođenje sastanaka unutar odjela
-efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima u skladu s troškovima
-briga o provođenju HACCP-a
-poznavanje najmanje dva strana jezika (EN i DE poželjni)
-vozačka dozvola B kategorije poželjna
-poznavanje rada na računalu (MS Office)

Područja odgovornosti:
-rukovodi radom restorana
-educira, organizira i kontrolira rad svih zaposlenih unutar restorana hotela
-odgovornost za cjelokupni sustav naplate unutar ugostiteljskog objekta te vodi brigu o stanju zaliha
-održava standarde kvalitete pića te kvalitete usluge gostima
i-zrađuje dnevne, tjedne, mjesečne izvještaje
-ostvaruje prihode i troškove prema budžetu
-organizira i kontrolira posebne događaje unutar ugostiteljskog objekta

Što očekujemo:
-razvijene voditeljske kompetencije
-organizacijske i prezentacijske vještine
-sposobnost planiranja i organiziranja poslovnih procesa
-usmjerenost na gosta
-samostalnost donošenja odluka i rješenja
-pouzdanost i odgovornost

Što nudimo:
-radni odnos zasniva se na određeno vrijeme s namjerom zapošljavanja na neodređeno vrijeme
-sezonska nagrada u iznosu do 1.120 €
-rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
-specijalističke edukacije i treninzi
-osiguran smještaj

Mjesto rada: Novi Vinodolski

Planirani početak rada: Odmah