Menadžer/ka

јун 26, 2024

Pregled oglasa

  • Datum objavljivanja
  • Zemlja
  • Rok za prijave do
    јул 27, 2024
  • Potrebno iskustvo
    3-5 godina
  • Potreban CV uz prijavu
    Da
  • Grad
    Novi Sad

Opis posla

Menadžer/ka u Restoranu Kamenjar na obali Dunava

Tražimo iskusnog/u menadžera/ku sa strastvenim pristupom prema ugostiteljstvu i liderstvom u vidu vođenja osoblja. Restoran na obali Dunava pruža prelepu lokaciju i jedinstveno iskustvo gostima, stoga je ključno da pronađemo posvećenu i predanu osobu koja će biti deo našeg tima.

Od kandidata očekujemo:

– Veliko iskustvo u upravljanju restoranom i vođenju osoblja.
– Poznavanje POS sistema Garson.
– Izvrsne komunikacijske veštine i sposobnost motivacije i inspiracije tima.
– Sposobnost rukovođenja u dinamičnom radnom okruženju i rešavanje problema.
– Poznavanje standarda i procedura u ugostiteljstvu.
– Vozačka dozvola.

Glavne odgovornosti menadžera/ke će uključivati:

– Vođenje tima i osiguravanje vrhunske usluge gostima.
– Planiranje, organizacija i nadzor rada restorana.
– Upotreba POS sistema Garson za efikasno vođenje narudžbina, plaćanja i inventara.
– Obavljanje administrativnih zadataka, kao što su upravljanje zalihama i finansijsko izveštavanje.
– Osiguravanje poštovanja higijenskih i sigurnosnih standarda.
– Rešavanje problema i pružanje izvanrednog korisničkog iskustva.

Ako ste strastveni prema ugostiteljstvu, imate iskustvo u vođenju tima i želite biti deo jedinstvenog restoranskog iskustva na obali Dunava, pridružite nam se! Ponosni smo na našu prelepu lokaciju i šansu da stvorimo nezaboravne trenutke za naše goste.

Molimo vas da pošaljete svoj CV i motivaciono pismo na restoran@kamenjar.rs sa naznakom „Menadžer/ka u Restoranu Kamenjar“. Radujemo se vašem pridruživanju našem timu!

Napomena: Samo kandidati koji ispunjavaju sve uslove će biti kontaktirani. Hvala na razumevanju.